DOKUMAN YONETIMI VE DAGITIMI

Entegre Network Tarama

 

Sharp'ın güçlü "Görüntü gönderme teknolojisi" size tek elden dokümanlarınızı dağıtmanızı sağlar. Yedi ayrı lokasyona tek noktadan gönderim yaparak karışıklığı ve zaman kaybını önleyebilirsiniz.( E-mail, Desktop, FTP, SMB, USB, Faks ve internet faks.) Grup mod kullanıımı ile farklı noktalara aynı evrağı gönderbilirsiniz.

 

img_printer status monitor
img_Device Cloning

Kullanışlı E-mail dağıtımı

LDAP destegi ile artık adresleri tek tek yazmak zorunda değilsiniz. Adresin ilk karakterini yazdığınızda sistem ana adres defterinize ulaşarak olasıi isimleri ekrana getirmekte ve size rahatlıkla seçmek kalmaktadır.

 

img_printer status monitor

Full Renkli Tarama

Opsiyonel Renkli tarama kiti ile Dokümanlarınızı renkli olarak tarayarak arşivleyebilir yada E-mail olarak gönderebilirsiniz.

 


Kullanışlı USB desteği

MX-M1100/M950/M850 serisi popüler USB memory modüllerinin tümünü destekler.Bu sayede dokümanlarınızı çok hızlı bir şekilde tarayarak USB hafızanıza alabilir, yada USB memorydeki dökümanlarınızdan PC ye ihtiyaç duymadan baskı alabilirsiniz.Bu işlemlerde endüstrinin kabul görmüş bütün formatlarını kullanma imkanınız bulunmaktadır. (TIFF, JPEG, PDF, and Encrypted PDF.*)

img_printer status monitor

Güçlü Süper G3 Faks

Opsiyonel Super G3 Fax Kit ile hızlı ve güvenilir bir faks ağı oluşturabilirsiniz. Gelen fakslar dağıtm özelliği ile masa üstünüze aktarılabilmektedir. Göndermek istediğiniz fakslarıda yazıcıya gönderir gibi PC nizden gönderebilirsiniz.

 

img_SUPER G3

* Bazı özellikler ek aksesuarlar gerektirir.