Gelişmiş Doküman Güvenliği

MX-M1100/M950/M850 serisi çeşitli seviyelerde geliştirilmiş güvenlik önlemleri ile bilgilerinizi saklamanızı sağlar. Ofis ekipmanları güvenliği konusunda lider olan Sharp'in teknolojisi bu konuda sayılı labaratuarlar tarafından test edilmiş ve belgelenmiştir. Sizde bu güvenlikle Fotokopi, Yazıcı, Tarama ve faks işlerinizi yerine getirebilirsiniz.

img_MFP

Hesap Kodu

Hesap Yönetimi ile kullanıcıların hak ve yetkileri belirlenerek Fotokopi, Yazıcı, Tarama, Faks gibi özelliklerin kullanımı sınırlanabilir yada izlenebilir.


Güvenlik Parmağınızın ucunda..!

Tam kontrol sağlamak ve günümüzün risklerinden korunmak için yeni MX-M1100/M950/M850 serisini, sağladığı LDAP desteği ile sisteminize entegre edebilir ve kullanıcı doğrulama sisteminizle birlikte kullanabilirsiniz. 3 değişik seviyede belirleyebileceğiniz erişim güvenlik sistemi ile dökümanlarınızı korumaya başlayabilirsiniz.


Doküman Kilitleme

Korumak istediğiniz dokümanları IPP-SSL protokolü yardımıyla güvenli bir hat üzerinden makineye yollarsınız ve gizli print özelliği ile sizin belirlediğiniz şifre verilmediği sürece baskı işlemi başlamaz.


img_Document protection

Network Tarama Kullanımı

Yerel ağınızı bilinmeyen E-mail trafiğinden korumak için yeni MX-M1100/M950/M850 serisi SMTP-SSL, FTPS ve kullanıcı şifreleme sistemi ile donatılmıştır.Bu nedenle kullanıcı kendini tanıtmadığı sürece herhangi bir tarama işlemi gerçekleştiremez.


Takip ve Hesap kontrol bilgileri

Istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda Sharp size ağınızda bulunan bütün MFP lerinizi izleme, kontrol etme ve sınırlama imkanı sunmaktadır.


Bilgilerin Şifrelenmesi ve silinmesi

Bilgileriniz daha da iyi korumak amacı ile istenir ise Data Güvenlik kiti ürüne eklenebilir. Bu kit sayesinde makineye giden her türlü bilgi şifrelenerek saklanır. Işlem bittikten sonra verinin bulunduğu yere, MFP tarafından 7 kere farklı data girilerek bilginin tamamen silinmesi sağlanır.


img_Data encryption and erase

IP/MAC adres filtreleme

Ağınızda hangi bilgisayarların ürüne erişmesini yada erişmemesini istiyorsanız IP yada MAC adresini girerek sınırlayabilirsiniz.


img_IP/MAC address filtering