Güvenilir Mühendislik

Developer Soğutma Sistemi

MX-M1100/M950/M850 model makinelerde Developer tankı özel olarak soğutulmaktadır.Sürekli olarak çalışması düşünülen makinenin görüntü kalitesinin her zaman stabil ve yüksek tutulması için planlanan yeni bir özelliktir.

DV Cooling System

Çift Kağıt hissetme Sensörü ( MX-M1100, MX-M950 )

img_Built in Stackless Duplex Module

 

Hassas mühendislik dizaynı olan çift kağıt hissetme teknolojisi ultra-sonic sistem, ile çalışmaktadır. Bu sistem sayesinde orjiinal yada kasetlerden çift kağıt aldığında makine bunu hissederek hatayı önlemektedir.Bu önlem kağıt sıkıştırmayı yada eksik orijinal kullanarak kopyalama yapmayı minimuma indirmek için planlanmıştır.


Bağımsız olarak Çalışabilen Üniteler

Birbirinden bağımsız olarak çalışabilen üniteler halinde dizayn edilen MX-M1100/M950/M850 modeli bu sayede çok daha güvenli ve uzun ömürlü bir ürün haline gelmiştir. Sadece aktif olarak görevli bölümler çalışmakta diğer bölümler görev beklemektedir. Örneğin kaset besleme üniteleri, kağıt aktarma ve diğer sürücü sistemler.

 

img_Electronic Sorting and Offset Stacking

Çekmece şeklinde dizayn edilen üniteler ile kolay bakım ve müdahale

Bu dizayn ile servis ve genel müdahaleler makinenin yerinden hareket ettirilmesine gerek kalmadan ön taraftan yapılabilmektedir. Bu sistemle müdahale süresi kısalmakta ve makine daha uzun süre sürekli çalıştırılabilmektedir.


img_Automated Job Finishing

Yüksek Sertlik ve Sağlamlık içeren Metal Gövde

Yeni geliştirilen sert ve sağlam metal gövde yardımıyla yüksek hız ve kapasitede çalışacak makinenin yıllarca aynı verimi sağlamasi düşünülmüştür.

 

img_Electronic Sorting and Offset Stacking