ÜRETİM VE ÇALIŞMANIN MAKSİMUM KULLANIMI

Güçlü MFP yapısı ile çoklu çalışma ve üretim

Yeni üretilen MX-M1100/M950/M850 model makineler ile 110, 95 ve 85 ppm baskılar üretmek artık çok kolay. 80 Gb. HDD ve 1.28 Gb standart hafıza ile üretilen bu ürünler yüksek hacimli işlerinizi çok kolay ve hızlı olarak yerine getirir.


Yüksek Verimli Tarama

En yüksek verimi alabilmek için yeni MX-M1100/M950/M850 serisinde Sharp'in uluslar arası ödüllü "Tek geçişte arkalı - önlü tarama" teknolojisi kullanılmaktadır. Bu teknoloji ile makinede bulunan çift okuyucu orjinalin ön ve arka yüzünü aynı anda okumakta ve zaman kaybını, kağıt sıkışma riskini ortadan kaldırmaktadır. Yeni üretilen 250 sayfalık Doküman Besleyici ile dakikada çift yönlü tarama hızı 120 sayfaya kadar çıkmaktadır. Bu sayede yoğun işler çok kısa sürede sonuçlandırılmaktadır. Fotokopi işleri yanı sıra bu özellik ile döküman arşivleme ve tarama işleride çok hızlı yapılabilmektedir.

img_Duplex module

Gerçek Çoklu çalışma özelliği ile aynı anda çift iş

Yeni MX-M1100/M950/M850 serisi 64-bit çoklu çalışma modülü ile desteklenmiştir. Bu özellik ile aynı anda gelen fotokopi, faks ve yazıcı işleri işleme hemen alınmakta ve istediginiz sıralama ile çıkıtılar üretilmektedir. Bunun sonucu: durmayan ve yavaşlamayan bir çıktı üretimidir.!

img_Multitasking

Profesyonel Sonlandırma seçenekleri ile üretim

Yeni MFP serisi ile işinize göre seçeceğiniz katlama, delgeç, zımbalama, Z-katlama özellikleri 8,050 sayfa kağıt kapasitesine ulaşabilen makinenin kusursuz sonlandırmasını sağlayacaktır.

 

img_Finishing